Нова серія слухових апаратів Moxi на платформі North
— стануть незамінними помічниками

moxi3СА   Остання модель слухових апаратів Moxi™ виглядає та звучить краще, ніж коли-небудь. Це так завдяки тому, що кожен апарат Moxi створений на платформі North, яка пропонує зовсім новий рівень природного звуку. А завдяки моделям із приймачем у каналі (RIC) у вас є ще більше можливостей усунути різні обмеження та задовольнити пацієнтів. Модель, яка привертає увагу. Звук, який приносить задоволення. Це все — нова серія слухових апаратів Moxi.

   Приємне прослуховування

   Отримайте можливість приємного прослуховування будь-якому місці. Найчастішою скаргою пацієнтів є скарга про те, що вони не чують розмови в шумі. Цей факт надихнув компанію Unitron застосувати абсолютно унікальний підхід для вирішення цієї проблеми. Нова платформа North пропонує три технології, які можуть передавати природний звук, чого так бажають пацієнти. Ці технології об’єднуються для того, щоб допомогти пацієнтам зосередити увагу на розмовах так, як ніколи раніше. [1]

NMoxiLevel

Зосереджуємо увагу на розмовах

   Автоматична програма SoundNav пропонує точнішу класифікацію семи різних акустичних ситуацій, у чотирьох із яких особлива увага зосереджується на розмовах.

SoundNav

   Справжня зосередженість

   Ви знову хочете брати участь у розмовах? Ми можемо зробити це реальністю.

 SoundNav1  Розуміння розмов, що ледь шепотят на вухо один одному. Розмова в невеликій групі людей. Спілкування в переповненому ресторані, або навіть галас фанатів, чи шум транспорту на задньому фоні. Не має значення, яку розмову Вам доведеться вести. Основна мета — зрозуміти її. Нова автоматична програма SoundNav настільки розумна, що може виявляти розмови у фоновому шумі різних типів, а слухові апарати можуть належним чином обробити їх.

SoundConductor   Програма Sound Conductor знає, що головне для пацієнта — це розуміти співрозмовника під час бесіди. Коли SoundNav виявляє розмову та конкретний тип фонового шуму, Sound Conductor динамічно налаштовує відповідні функції, які роблять мову чіткішою. Тому тепер стало простіше залучатися до бесіди.

   Якщо розмова ведеться у складній ситуації з фоновим шумом, до справи залучається унікальна функція SpeechZone™ 2. SpeechZone2Функція виділяє мову, яка надходить із напрямків у радіусі 360 градусів навколо пацієнта. Тому він може чітко чути мову, яка надходить звідти. Технології SoundNav, Sound Conductor та SpeechZone 2 гармонійно поєднуються одна з одною. Це дозволяє пацієнтам послідовно й автоматично чудово розуміти мову в ході розмов і виділяти її з різних фонових шумів, отримуючи при цьому природну якість звуку.

Посилання:
1. Kochkin S. MarkeTrak VIII: The key influencing factors in hearing aid purchase intent. Hearing Review. 2012; 19(3):12–25.

Добавить комментарий

Пишите нам!
Оставляйте свои коментарии, делитесь с нами своими впечатлениями от носки слуховых аппратов Unitron, обращайтесь к нам с вопросами, или просто пишите свои пожелания.


Защитный код
Обновить