Настав час для нової платформи Tempus

Введення нових платформ - велика справа, нові платформи відкривають нові можливості і створюють прорив в технології. Звучання стає більш реалістичним та натуральним, а задоволення пацієнтів тільки зростає.

При проектуванні платформи Tempus ми створили новий «системний» підхід під назвою SoundCore. SoundCore складається з чотирьох компонентів: SoundNav, Sound Conductor, Spatial Awareness і SpeechPro. Ці функції працюють як єдина система, щоб зрозуміти умови прослуховування і швидко зробити необхідні корективи для людей, які беруть активну участь в кожній розмові, у будь-якому середовищі. З SoundCore, платформа Tempus є дійсно кращою при розмовах.

A) SoundNav знає про середовище, в якому Ви знаходитесь

 

Є автоматичні програми, а тепер ще є SoundNav. SoundNav аналізує навколишнє середовище 689 раз в секунду. Мало того, що він точно ідентифікує і класифікує сигнали в семи різних середовищах, він поєднує їх у відповідності з реальним життям. Наша система настільки досконала, що ми в змозі забезпечити 3712 унікальних відповідей. Пацієнти будуть любити свій слуховий апарат, тому що дана функція дозволяє їм автоматично випробувати найкращий, найприродніший слух у всіх середовищах, включаючи розмови з великою кількістю фонових шумів.

B) SoundConductor створює правильний баланс

Sound Conductor ґрунтується на точній, розумній класифікації SoundNav, динамічно балансує адаптивні функції, такі як посилення мовлення, зменшення шуму і спрямованість звуку, тому звучання мовлення кожного разу стає ще чіткішим. Пацієнти не повинні робити нічого, щоб почути більш чітке мовлення, у них є можливість чути якнайприродніше, куди б вони не пішли.

C) SpeechPro ставить мовлення на своє місце

Speech Locator - бінауральний компонент виявлення SpeechPro, є на 50% більш точним і на 36% швидшим, ніж попередні платформи при визначенні напрямку мовлення. Через це, ми можемо зробити зміни швидше і створити ще більше можливостей для розмов, ніж у минулому. Так, Speechpro дійсно може поставити мовлення на своє місце. Автоматично активується, як тільки SoundNav ідентифікує розмову в натовпі або розмову в середовищі шуму. SpeechPro є доступним на рівні преміум, знаходить напрямок мовлення, розумно застосовує відповідну діаграму спрямованості (в тому числі нових моделей, ніколи не доступних раніше) і відновлює реальність, застосовуючи Dynamic Spatial Awarness. SpeechZone 2, і тепер доступний в слухових апаратах 800 рівня, а мовна зона - в слухових апаратах 700 рівня.

D) Spatial Awareness тримає Вас в реальності

Tempus2SoundCore також підвищує продуктивність в більш спокійних ситуаціях. З новою функцією Spatial Awareness, слухові апарати на платформі Tempus можуть визначити напрямок мовлення та інших звуків, які людина чує. Просторова Інформованість - це новий варіант автоматичного введення для Спокійної Розмови, Розмови в Малій Групі, та Розмови в Музичному Середовищі, і може бути налаштована індивідуально для кожного вуха за допомогою програмного забеспечення TrueFit.

Зверніть увагу: Spatial Awareness замінює Ефект зовнішнього вуха (При бінауральному налаштуванні cлухових апаратів 700 рівня і вище). Ефект зовнішнього вуха доступний для слухових апаратів 500 і 600 рівня і для всіх при моноюральному налаштуванні.

Добавить комментарий

Пишите нам!
Оставляйте свои коментарии, делитесь с нами своими впечатлениями от носки слуховых аппратов Unitron, обращайтесь к нам с вопросами, или просто пишите свои пожелания.


Защитный код
Обновить