Слухові апарати створені на базі платформи Tempus

Flex - створений на базі платформи Tempus

Tempus Flex

Flex:trial and Flex:upgrade доступні на платформі Tempus. Там немає ніяких змін в функціональності Flex.

Moxi - створений на базі платформи Tempus

Tempus Moxi

Ця серія слухових апаратів орієнтована на дизайн включає в себе два найменших у світі слухові апарати з виносним ресивером (RIC). Кожен слуховий апарат Moxi тепер керується платформою Tempus, яка є найкращою в розмовах. Кожен стиль розроблений враховуючи фронтальні та центральні слухові потреби пацієнта.

Stride - створений на базі платформи Tempus

Tempus Stride

Створена на базі вражаючо нової платформи Tempus, остання серія завушних слухових апаратів (ВТЕ) дає пацієнтам право спілкуватись з людьми в будь-якій обстановці. Кожен стиль пропонує вражаючу естетику, зручну посадку і інтуїтивно зрозуміле управління. Це те,що пацієнти дійсно люблять. Stride M Стиль і розсудливість зустрічаються в потужності і комфорті найвищого рівня, яких немає у жодному слуховому апараті. Stride P Dura Водостійкість і довговічність. Stride P Стильний дизайн з подвійним керуванням для коригування програм і обсягу звучання.

Кращий з кращих у номінації Red Dot Award - Moxi Now

ChargingBaseВперше в історії Moxi Now був удостоєний головного призу за дизайн продукту на міжнародному рівні організацією Red Dot. Найменший у світі безпровідний слуховий апарат з виносним ресивером (RIC) був визнаний RedDot "Кращим з кращих" у 2017 році за новаторський підхід у створенні дизайну вищої якості, та обраний журі визнаних експертів, відібраний з поміж тисячі учасників. Stride M -найменший завушний слуховий апарат(BTE) компанії UNITRON. Він також отримав премію Red Dot Award у номінації "Кращий дизайн слухового апарата".

Moxi Fit R = Moxi Fit рішення підзарядки

Moxi Fit R є найменшим, найзручнішим слуховим апаратом на світовому ринку, який може заряджатися. Компанія Unitron пропонує унікальне рішення підзарядки з використанням технології високої потужності використовуючи срібно-цинкові батарейки двома різними способами:

A) Довершений Moxi Fit R
Moxi Fit R являє собою слуховий апарат зі спеціальною кришкою батарейного відсіку для легкого підключення до підзарядки. До цієї версії апаратів слід додатково рекомендувати придбання комплекта зарядки Moxi Fit. Комплект зарядки Moxi Fit містить: зарядний пристрій,  2 акумуляторні батарейки типу 312 Ag-Zn, блок живлення до зарядного пристрою Moxi Fit R,  інструкція з користування зарядним пристроєм).

Б)“Удосконалене” рішення підзарядки для будь-якого пристрою Moxi Fit
“Удосконалене” рішення підзазядки будь-якого слухового апарата Moxi Fit може бути легко встановлено Дистриб'ютором Unitron, або слухопротезистами у Вашій клініці. Для будь-яких слухових апаратів Moxi Fit на платформі Tempus і Moxi Fit на платформі North, ми пропонуємо комплект зарядки Moxi Fit («повний комплект»), який дозволяє перетворити будь-який слуховий апарат Moxi в Moxi Fit R. Це унікальне рішення зарядки пропонується як інстальований варіант HHCP. Потрібно буде просто замінити кришку батарейного відсіку на наявну в комплекті кришку батарейного відсіку, призначену для зарядки Moxi Fit R, і тепер Moxi Fit R стане слуховим апаратом, який може заряджатись. Повний комплект містить: Повний комплект зарядки Moxi Fit містить: - зарядний пристрій, 2 акумуляторні батарейки типу 312 Ag-Zn, блок живлення до зарядного пристрою Moxi Fit R, інструкція з користування зарядним пристроєм), 2 кришки батарейного відсіку для підзарядного пристрою Moxi Fit, 2 титанові болти 0.7 x 4.8 мм (у сумочці), штифт для видалення інструмента.

Кришка батарейного відсіку для Moxi Fit має чудовий естетичний зовнішній вигляд, і була створена з урахуванням дизайну слухових апаратів Moxi Fit. Кришка батарейного відсіку є акумуляторною частиною R Moxi Fit і містить все необхідне для живлення слухового апарата з срібно-цинковими акумуляторними батарейками, або традиційними повітряно-цинковими батарейками, якщо виникне необхідність. Є 5 кольорів для кришок батарейного відсіку відповідно до 6 кольорів слухових апаратів Moxi Fit.

 

Добавить комментарий

Пишите нам!
Оставляйте свои коментарии, делитесь с нами своими впечатлениями от носки слуховых аппратов Unitron, обращайтесь к нам с вопросами, или просто пишите свои пожелания.


Защитный код
Обновить