Покращіть свої слухові апарати!

kartkaFlexUpgrade

Ви придбали слухові апарати моделі Quantum, Moxi, Max , Stride та Moxi North і їм немає ще й року?

Вітаємо! Ви маєте унікальну можливість трансформації та розширення їх можливостей за вашим бажанням.

Ви можете безкоштовно спробувати користуватись більш досконалим, вищим і складнішим рівнем слухового апарата на протязі від одного до чотирьох тижнів. Для цього зверніться до свого спеціаліста зі слухопротезування. Він покращить можливості вашого слухового апарата, розширивши його програмне забезпечення. А саме: збільшить кількість каналів обробки звуку, змінить кількість автоматичних програм прослуховування в різних акустичних ситуаціях (тиша, шум, розмова двох людей, розмова в групі людей, розмова в шумі, прослуховування музики), адаптивну спрямованість та інші функції.

Якщо Ви відчуєте суттєві переваги такого удосконалення вашого слухового апарата, Ви можете придбати оновлення сплативши тільки різницю в ціні між попереднім та новим рівнем слухового апарата.

Слухові апарати купити в Києві вже не є складним процесом. А можливість покращити слухові апарати мають тільки слухові апарати Unitron моделі Quantum, Moxi, Max , Stride та Moxi North.

Звертайтесь до свого спеціаліста зі слухопротезування та дізнайтесь детальніше про те, як покращити свої слухові апарати.

Добавить комментарий

Пишите нам!
Оставляйте свои коментарии, делитесь с нами своими впечатлениями от носки слуховых аппратов Unitron, обращайтесь к нам с вопросами, или просто пишите свои пожелания.


Защитный код
Обновить