Хірургічна операція
по встановленню імпланту

Один із основних етапів кохлеарної імплантації – це звичайна операція під загальною анестезією. Чим раніше проведена кохлеарна імплантація, тим ефективніша. Найбільш підходящим часом для операції при вродженій втраті слуху є період віком 12-14 місяців. Однак за повної відсутності слуху від народження хірургічне втручання виконується, починаючи з 6-місячного віку, причому дуже важливо до року встановити імплант на обидва вуха. Кохлеарну імплантацію зазвичай рекомендується проводити до 4-6 років.

Система кохлеарної імплантації складається із двох основних компонентів:

1) Зовнішній аудіопроцесор – розпізнає звуки та посилає їх у розташований усередині імплант,

2) Імплант – розташовується безпосередньо під шкірою за вухом. Саме для цього і потрібна операція

Тривалість хірургічної операції із встановлення імпланту залежить від тяжкості глухоти та індивідуальних особливостей пацієнта, що в середньому займає від одного до трьох годин. Її роблять у спеціалізованих ЛОР – лікарнях. Операція проводиться під загальною анестезією. Реабілітація триває кілька днів, а шви знімають за два тижні.

Після зняття швів пацієнт одержує зовнішній аудіопроцесор. Через 3-4 тижні після операції проходить первинне його налаштування та синхронізація з імплантом.

Схематичне зображення вуха із встановленою системою кохлеарної імплантації.

Є питання? Потрібна безкоштовна консультація? Запишись на прийом до фахівця →

Запишись на прийом прямо зараз!

    Ми зв’яжемося з Вами у будні з 9:30 до 17:00 для запису на зручний Вам час. Натискаючи кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних. Ваші персональні дані будуть використовуватися виключно з метою зв’язку з вами для пропозицій послуг та товарів, що реалізуються ТОВ “ВАШ СЛУХ НАША ТУРБОТА”, і не передаватиметься третім особам.