КОХЛЕАРНА ІМПЛАНТАЦІЯ

– Це єдиний ефективний метод реабілітації людей з повною глухотою.

Налаштовуємо імпланти кохлеарні Medel або Cochlear

Професійне підналаштування кохлеарних імплантів лише за 500 грн!

  Мы свяжемся с Вами в будние дни с 9:30 до 17:00 для записи на удобное Вам время. Нажимая на кнопку, Вы даёте согласие на обработку своих персональных данных. Ваши персональные данные будут использоваться исключительно в целях связи с вами для предложений услуг и товаров, реализуемые ООО “ВАШ СЛУХ НАША ЗАБОТА”, и не будет передаваться третьим лицам.

  Потрібна кохлеарна імплантація?

  • Втрата слуху ускладнює ваше життя?
  • Слухові апарати більше не допомагають?
  • Ваша дитина народилася нечутною?
  • Ви зіткнулися з раптовою втратою слуху?

  Кохлеарний імплант може стати рішенням для кращої якості життя.
  Наш центр слуха готовий допомогти Вам! Ми готові надати інформаційну підтримку та супроводжувати на шляху до кохлеарних імплантів.

  Кохлеарна імплантація дає можливість чути людям із втратою слуху та дозволяє їм жити повноцінним життям.

  ПРО КОХЛЕАРНУ ІМПЛАНТАЦІЮ

  При великій втраті слуху використання слухових апаратів може бути неефективним. Тому єдиним способом наповнити звуками життя людей із великою втратою слуху та/або глухотою – це кохлеарна імплантація.
  Кохлеарна імплантація – це єдина високотехнологічна система заходів та технічних засобів, спрямована на відновлення відсутнього фізичного слуху у людини.

  Кохлеарні імпланти – це по суті різновид слухового апарату. Але вони не просто посилюють звук, а замінюють волоскові клітини внутрішнього вуха і передають звукову та мовленнєву інформацію за допомогою слабких електричних розрядів, які стимулюють у равлику волокна слухового нерва. А слуховий нерв посилає звукові сигнали у мозок для збудження слухових відчуттів. Кохлеарні імпланти дозволяють сприймати високочастотні звуки, які люди з великою втратою слуху не можуть чути навіть за допомогою потужних слухових апаратів.

  Показання для кохлеарної імплантації

  Двостороння сенсоневральна глухота – підвищення порогів сприйняття звуків у мовному діапазоні
  (0,5-2 кГц) понад 90 дБ.
  При менших втратах звукосприйняття кохлеарна імплантація здійснюється лише у разі, коли при оптимально підібраних слухових апаратах не досягається достатньої розбірливості мови.

  Протипоказання для кохлеарної імплантації:

  • набуті та вроджені вади завитка, що виключають введення електрода;
  • ретрокохлеарні ушкодження слухового аналізатора;
  • соматичні та психічні захворювання та розлади, які унеможливлюють хірургічне втручання або подальшу слухомовну реабілітацію;
  • відсутність мотивації у хворого чи його батьків до післяопераційної слухомовної реабілітації.

  ЕТАПИ КОХЛЕАРНОЇ ІМПЛАНТАЦІЇ

  Кохлеарна імплантація – це ціла система заходів, що включає такі етапи:

  Обстеження

  Комплексна діагностика та оцінювання кандидата на кохлеарну імплантацію.

  Підготовка

  Підготовка кандидата та його сім’ї до наступного кроку. Носіння слухового апарату.

  Хірургічна операція

  Операція та післяопераційне відновлення.

  Адаптація та реабілітація

  Синхронізація аудіопроцесора з імплантом. Комплексне налаштування. Заняття із сурдопедагогом.

  Є питання? Потрібна безкоштовна консультація? Запишись на прийом до фахівця →

  СИСТЕМИ ВІДНОВЛЕННЯ СЛУХУ
  які ми рекомендуємо

  Вибір правильної системи імплантації для пацієнта є вкрай важливим для забезпечення якості слуху в майбутньому. Ознайомтеся з сучасними системами відновлення слуху, які пропонують різні компанії:

  COCHLEAR: Чути зараз. І завжди

  Системи імплантації Cochlear є перевіреним та надійним рішенням у сфері імплантації. Компанія Cochlear є піонером технологій слухових імплантів і досі зберігає лідерство у цій галузі. Кохлеарні імпланти Cochlear™ Nucleus® – це перевірене, ефективне та довгострокове рішення для людей із втратою слуху від середнього ступеня до повної глухоти. Система Nucleus® передає звук так, що він відтворюється максимально природним для слуху. Вона призначена для відновлення здатності чути та повернення слухового сприйняття.

  MED-EL – це новий спосіб почути!

  Імплант ставиться на багато років, тому важливо обирати систему кохлеарної імплантації з огляду на всі фактори одночасно з ретельним розрахунком на майбутнє. Компанія MED-EL є світовим лідером у галузі інноваційних рішень для втрати слуху. Імпланти MED-EL призначені для безперервного користування з довготривалою надійністю, розрахованою на роки служби. У MED-EL максимально спрощено оновлення до нового аудіо-процесора, що дозволить вам безперешкодно користуватися найновішими технологіями.

  Є питання? Потрібна безкоштовна консультація? Запишись на прийом до фахівця →

  Запишись на прийом прямо зараз!

   Ми зв’яжемося з Вами у будні з 9:30 до 17:00 для запису на зручний Вам час. Натискаючи кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних. Ваші персональні дані будуть використовуватися виключно з метою зв’язку з вами для пропозицій послуг та товарів, що реалізуються ТОВ “ВАШ СЛУХ НАША ТУРБОТА”, і не передаватиметься третім особам.