Call Close
Хотите, перезвоним Вам в удобное время
Или Вы можете позвонить нам сами:
(044) 483 36 98
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
3 марта

Міжнародний день
охорони здоров'я вуха та слуху

ТОВ «ВАШ СЛУХ НАША ТУРБОТА» вітаєз Міжнародним днем охорони здоров'я вуха та слуху, який щорічно відзначається 3 березня. Нагадуємо про важливість турботи про слух. Більшість людей не здогадуються про втрату слуху. Тому що сама людина помічає у себе зниження слуху найостаннішою, не реагуючи на скарги та зауваження оточуючих, поки не стане надто пізно.
Але ж проблема втрати слуху стає все більш актуальною.
За даними ВООЗ порядку
360 мільйонів люднй -
5% населення -
живуть з втратою слуху;
з них майже 32 мільйони - діти.
Переважна більшість проживає в країнах з низьким і середнім рівнем доходу.


Не відкладайте на потім перевірку слуху
Ми дбаємо про ваш слух і запрошуємо перевірити свій слух в наших київських центрах слуху. Записуйтеся і приходьте до нас на аудіометрію!
Аудіометрія кожного року!
Проходьте аудіометрію щороку, навіть якщо Ви не помічаєте у себе втрати слуху. Вчасно виявити проблему - це половина роботи по її усуненню.
Не ігноруйте!
Oдною з головних причин зниження слуху стає ігнорування даної проблеми. Багато людей не вживають ніяких дій для запобігання зниженню слуху. Втрата слуху не «розсмокчеться", не пропаде сама собою.
Не чекайте!
Багато помітивши у себе проблему втрати слуху воліють чекати, поки втрата не стане більш помітною. Не знаючи про те, що вилікувати втрату слуху неможливо!