Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.

Дитячі слухові апарати Phonak Sky™ Marvel

Створені для дітей різного віку.
Поєднують в собі насучашніші технологічні інновації і довершеність дизайну для соціального, емоційного та когнітивного розвитку дитини
Діти пізнають світ через відносини. Якість і стабільність цих відносин закладають основу для широкого діапазону результатів розвитку, включаючи впевненість в собі, відчуття благополуччя, мотивацію до навчання й успішності в школі та у подальшому житті.
Дослідження показують, що двостороння взаємодія і регулярні бесіди мають вирішальне значення для створення важливих зв'язків. Слуховий апарат Phonak Sky™ Marvel виступає в якості вчителя, дозволяючи дітям брати участь в бесідах і будувати близькі, теплі відносини, які призводять до кращих результатів у розвитку.

Sky Marvel - це запорука розвитку дітей!

У порівнянні з нормальночуючими дітьми, діти із втратою слуху мають значно менший доступ до прослуховування звуків ще до народження та щодня після народження. Близькі стосунки важливі для соціального, емоційного та пізнавального розвитку дітей. Sky Marvel дозволяє дітям будувати міцні зв'язки, пропонуючи чистий насичений звук та доступ до більшої кількості слів та розмов щодня.
Чистий, насичений звук
Діти з вадами слуху потребують слухові апарати, які можуть адаптуватись та забезпечити корекцію слуху, чіткість сприйняття мови та зрозумілість оточення у різних ситуаціях.
Підключення до смартфонів і не тільки
Smart-пристрої активно використовуються маленькими дітьми вдома та в школі. Використання пристрою Roger допоможе отримувати легший доступ до більшої кількості слів та розмов.
Можливість підзарядки
Дітям потрібні слухові апарати, які можна носити і використовувати весь день з врахуванням максимального використання з різними пристроями і допоміжними засобами.
Адаптивний до дитячих потреб дизайн
Дитячі слухові апарати повинні бути зручними, надійними і безпечними для носіння, щоб діти могли повноцінно брати участь у будь-яких заходах незалежно від обставин.
Отримайте все це з Sky Marvel
Слухові апарати Sky Marvel представляє унікальну комбінацію перших у світі технологічних інновацій з особливими відповідно до дитях потреб характеристиками.
Чистий, насичений звук
AutoSense Sky OS - перша в світі операційна система, розроблена спеціально для дітей та забезпечує оптимальний досвід прослуховування в таких ситуаціях, як галасливі навчальні класи та ігрові майданчики на відкритому повітрі.
Підключається до пристроїв з Bluetooth®
Sky Marvel підключається безпосередньо до смартфонів та інших пристроїв із підтримкою Bluetooth®, дозволяючи дітям легко насолоджуватися мовою, музикою, телевізором. Підключається до смартфонів, мікрофонів Roger тощо.
Перезаряджаються
Слухові апарати є перезаряджаємими пристроями. Вони містять акумулятори, які здатні забезпечувати їх пезперервне використання протягом цілого дня. Вони працюватимуть навіть з 10 годиним використанням Роджера або потокової передачи медіа.
Дизайн розроблено для дітей
Слухові апарати мають захищені від втручання яскравого кольору корпуси. Вони розроблені, щоб забезпечити комфорт, безпеку та надійність у всіх аспектах активного життя дитини.
Колір звуку
Слухові апарати Sky Marvel доступні в різних кольорах - від веселих і яскравих до стриманих відтінків тілесних тонів. Діти можуть вибирати кольори, які справді відповідають їх індивідуальності, надаючи їм упевненість в собі і можливість отримання задоволенності від носіння слухових апаратів.

Серії завушних слухових апаратів Sky Marvel

Пробне носіння слухових апаратів перед купівлею
Це нормально, що у Вас багато питань, при покупці апаратів. Ось чому у нас є Trial. Це дозволяє Вам протестувати дитячі слухові апарати в реальних життєвих ситуаціях. Тому Ви можете бути впевнені, що ті апарати, які Ви виберете, будуть приносити вашій дитині користь.