БІРУШІ

Засоби захисту слуху
від шуму, попадання води та сторонніх предметів

Вони такі різні!

Індивідуальні беруші

Індивідуальні беруші виготовляються із силікону по зліпку ваших вушок. Беруші на замовлення бувають абсолютно різними і можуть використовуватися для різних цілей: для сну, для плавання (нетонучі), для подорожей, для стрілянини. Особливо рекомендується використовувати саме індивідуально-виготовлені беруші для дітей. Індивідуальні дитячі беруші виготовляються з м’якшого силікону і максимально точно повторюють усі вигини вушка, що робить їх ще ефективнішими.

Універсальні беруші

Універсальних берушів існує безліч видів в залежності від матеріалу виготовлення (силіконові, пінні, воскові і т.д.), умов використання (одноразові або багаторазові), навіть професії або хобі користувача (для сну, для плавання, для стрільби, для стрільби, для офісу, для роботи в шумі, для вечірок, концертів, музикантів.

Виготовлення індивідуальних засобів захисту слуху (беруші)

Що необхідно враховувати, коли замовляєте індивідуальні беруші? Беруші на замовлення бувають абсолютно різними. Необхідно враховувати різні потреби користувача.
За способом виготовлення: 3Д або вручну.
За формою розрізняють: канальні беруші, напівканальні беруші, беруші на повну раковину.
За кольором можуть бути прозорі, тілесні, прозорі кольорові, матові кольорові, нетонучі кольорові.
Для дітей індивідуальні беруші виготовляються з м’якшого силікону, який називається біопор-40, а для дорослих – з більш надійного біопор-70.

УВАГА!

Індивідуальні беруші виготовляються по зліпках ваших вух. При замовленні індивідуальних берушів слід приїхати до нашого центру для зняття зліпків з ваших вух, або надати нам зліпки ваших вух (можна поштою), знятих не більше 2 років (дорослий) або 6 місяців (дитина).

Універсальні біруші

Універсальні беруші – це спеціальні вкладиші в вушка, які повинні герметично закрити канал зовнішнього вуха, щоб убезпечити його і ваші чутки від шкідливого впливу дратівливих зовнішніх факторів. Існує безліч видів універсальних берушів залежно від матеріалу виготовлення, умов використання, навіть професії чи хобі користувача.

    ВІДПРАВИТИ ЗЛІПКИ ПОШТОЮ:  
Для виготовлення вкладок Ви можете надіслати нам зліпки в посилці Новою поштою.
Відправляти слід у м. Київ на відділення № 337 (посилки вагою до 30 кг).
Отримувач: “Ваш слух наша турбота” (на представника)
Телефон: 096 236 15 93