Бездротова система Roger™

забезпечують чудове розуміння мови, покращуючи її розбірливість у складній акустичній ситуації та в умовах шуму.

Сучасні слухові апарати надають неоціненну підтримку людям з порушенням слуху, дозволяючи їм залишатися на зв’язку з навколишнім світом. Але все ж таки в галасливій обстановці, при спілкуванні по телефону або перегляду ТБ, зрозуміти все, що кажуть, виявляється дуже складно. І часом це дуже засмучує. Саме в таких випадках Roger виявляється незамінним аксесуаром і для дорослих, і для підлітків, і для дітей.

Roger ідеальний для того, щоб:

• Спілкуватися вдома із сім’єю чи гостями
• Чути на конференціях
• Чути на нараді
• Чути під час прогулянки
• Проводити час з друзями
• Дивитися ТВ
• Слухати музику
• Говорити по телефону
• Чути та розуміти у школі
• Займатися спортом
• Чути в машині

Розбірливість мови – ключ до ефективного спілкування. Фактори, що впливають на розбірливість мови, включають рівень фонового шуму, відстань до того, хто говорить, акустику навколишнього середовища та реверберацію.

У ситуаціях, коли ці фактори впливають на відношення сигнал-шум (ОСШ), розуміння мови часом стає складним завданням. Слухові апарати найбільш ефективні, коли той, хто говорить, знаходиться на відстані не більше 1,5 метрів від слухача. Коли рівень шуму зростає і відстань між слухачем і говорящим збільшується, розуміння мови необхідно використовувати додаткові технології.

Технологія RogerDirect

Дозволяє мікрофонам Roger передавати сигнал безпосередньо до слухових апаратів Marvel. Після активації вже вбудованого приймача ваші клієнти зможуть повною мірою оцінити всі можливості Roger, як у сильному шумі, так і на відстані1. Завдяки цій інновації технологія Roger стала більш простою у використанні та більш привабливою для ширшої групи людей – від легкого до глибокого ступеня втрати слуху.

Технологія мультиспрямованості MultiBeam

Дозволяє досягти виняткового рівня розуміння мови при спілкуванні в групі, наприклад, під час зборів або в галасливому ресторані. При використанні кількох мікрофонів, орієнтованих у шести напрямках, можна чітко чути промову на 360 °. При цьому автоматично вибирається напрямок із найбільш чітким мовним сигналом. Результат: розуміння мови при спілкуванні в групі в умовах фонового шуму до 61% краще, ніж при використанні слухових аппаратов2.

Адаптивні алгоритми

Технологія Roger постійно вимірює рівень навколишнього шуму та автоматично змінює налаштування гучності мікрофона. Коли рівень шуму зростає, Roger реагує відповідно, щоб голос того, хто говорить, завжди був чутний на тлі шуму. З Roger користувачі слухових апаратів можуть чути в шумі та на відстані майже в 10 разів краще, ніж люди з нормальним слухом.

Доступ до кількох розмовляючих

Доступна тільки для пристроїв Roger технологія створення розрахованої на багато користувачів мережі (MultiTalker Network) з повністю автоматичними налаштуваннями дозволяє одночасно використовувати відразу кілька мікрофонів, щоб ви могли чути всіх, хто говорить у будь-якій ситуації.

Мікрофони Roger були розроблені для зниження фонового шуму та передачі голосу, що говорить безпосередньо на слухові апарати або кохлеарні імплантати. Це дозволяє користувачам повноцінно брати участь у групових розмовах навіть у дуже галасливій обстановці, наприклад, у ресторанах, робочих зустрічах та шкільних заходах.