Гарантія

Ми хочемо, щоб Ви тривалий час зручно користувалися слуховими апаратами. Якщо у Вас виникли проблеми зі слуховим апаратом протягом гарантійного терміну, принесіть пристрій з гарантійним талоном (картою) вашому слухопротезисту або перешліть його в наш авторизований виробником сервісний центр, щоб діагностувати проблему і підтвердити, що ремонт є гарантійним.
За необхідності виїзду за кордон Ви можете оформити Міжнародну гарантійну картку EnRoute Warranty, яка дозволяє звертатися до будь-якого сервісного центру в 65 країнах по всьому світу. Заповнити та видати таку картку зможе ваш фахівець із слухопротезування за вашим запитом.
На всі слухові апарати Unitron нашим сервісним центром надається гарантія на 2 роки. На ресивери до слухових апаратів Unitron надається гарантія терміном – 6 місяців.

Умови гарантійного обслуговування!

1. Гарантійне обслуговування здійснюватиметься лише за наявності правильно та чітко заповненого гарантійного талона зі штампом продавця, в якому зазначено модель, серійний номер, дату продажу, термін гарантійного обслуговування.
2. Безкоштовний ремонт виконується протягом терміну, зазначеного у гарантійному талоні на виріб, у авторизованому сервісному центрі.
3. Виріб знімається з гарантійного обслуговування у разі порушення правил, викладених в інструкції з експлуатації.
4. Гарантія не поширюється на такі несправності:
А) виріб має сліди стороннього втручання або при спробі ремонту у не уповноваженому сервісному центрі;
Б) у разі пошкодження таких деталей: ріжок, батарейний відсік, корпус, регулятор гучності, кнопка перемикання програм, ресивер, тонкий звуковод;
В) наявні механічні або інші пошкодження, а також пошкодження, викликані потраплянням всередину виробу вологи, поту, сірки, сторонніх предметів, твердих і їдких речовин тощо.
5. УВАГА! Раз на 6 місяців обов’язково передавайте свій слуховий апарат до сервісного центру з обслуговування!
6. Несвоєчасне проходження планового сервісного обслуговування автоматично знімає слуховий апарат із гарантії.
7. Товари та вироби, виготовлені з урахуванням індивідуальних особливостей, належать до переліку товарів, які не підлягають обміну або поверненню.

Запишись на прийом прямо зараз!

    Ми зв’яжемося з Вами у будні з 9:00 до 18:00 для запису на зручний Вам час. Натискаючи кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних. Ваші персональні дані будуть використовуватися виключно з метою зв’язку з вами для пропозицій послуг та товарів, що реалізуються ТОВ “ВАШ СЛУХ НАША ТУРБОТА”, і не передаватиметься третім особам.